Nabídka práce Geodet/ka. - Otrokovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa GEODET/KA. v lokalitě Otrokovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel ADITIS, s. r. o. (26290821). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Geodet/ka.
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Kartografové a zeměměřiči
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
práce v terénu, vytyčování staveb, mapování, zpracování dat a zpracování geometrických plánů.

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání geodetického směru, vhodné i pro absolventy.
Řidičský průkaz sk.B

Výhody:
nástupní bonus do výše měsíční mzdy, prémie, 5 dní placeného volna navíc, možnost přivýdělku nad rámec pracovní smlouvy, mobil, stravenky, příspěvek na dovolenou a kulturní akce, firemní akce, pružná pracovní doba, možnost home office

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66714965
Zaměstnavatel:
ADITIS, s. r. o. (26290821)
Kde budete pracovat:
ADITIS, s. r. o. - Otrokovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 545 244 329, 731 502 120
E-mail: lenka.havlikova@aditis.cz

Další nabídka práce podle lokality