Nabídka práce Seřizovač/seřizovačka obráběcích strojů - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ/SEŘIZOVAČKA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 06.01.2024 firma - zaměstnavatel Meopta - optika, s.r.o. (47677023). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Seřizovač/seřizovačka obráběcích strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
06.01.2024
Mzda:
25 560 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění
Zvláštní prémie - odměny a bonusy
Podnikové stravování - příspěvek na stravování a do kafeterie
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
seřizování moderních CNC frézek a soustruhů dle technické dokumentace, měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly

Požadavky:
technické myšlení a manuální zručnost, čtení výkresové dokumentaci, základní znalost měřících metod, výhodou - základní znalosti anglického jazyka

Nabízíme:
měsíční odměny, roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvek do kafeterie, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@meopta.com;
- osobně dne 26.8.2021 v době od 10,30 - 11,30hod. na adrese místa výkonu práce/recepce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66717357
Zaměstnavatel:
Meopta - optika, s.r.o. (47677023)
Kde budete pracovat:
Meopta - optika, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 733591715
E-mail: kariera@meopta.com

Další nabídka práce podle lokality