Nabídka práce Svářeč (stavební zámečník) - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa SVÁŘEČ (STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK) v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel INTESCO, s.r.o. (25218051). Výše nabídnuté mzdy je 230 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Svářeč (stavební zámečník)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Svářeči
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
230 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Zvláštní prémie prémie
Zabýváme se individuální výrobou a výrobou malých a středních sérií z oceli, nerezové oceli a hliníku.
Máme již více než 25 let zkušeností s průmyslovými dodávkami a s výrobou konstrukcí, zábradlí, přístřešků, schodišť, balkónů, CNC-dílů a montážních dílů.

Hledáme spolehlivého a šikovného stavebního zámečníka / svářeče.
Požadujeme dobrou orientaci v technické dokumentaci, samostatnost a vysoké pracovní nasazení.
Vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici výhodou.

Pracovní náplň
- Výroba plotů, vrat, bran, dveří, ocelových konstrukcí a dílů pro vozidla a průmysl.
- Zámečnické práce (vrtání, řezání, svařování, broušení atd.).
- Ke své práci budete používat technickou dokumentaci.
- Budete zajišťovat údržbu příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádět
jednoduché opravářské práce.
- Budete evidovat technická data o průběhu a výsledcích práce a o pracovní době.

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v jednosměnném provozu, dobré platové ohodnocení (odměna dle výkonu - nástupní plat 230,-- Kč/hod. + prémie), příspěvek na dopravu a stravenky.
Stabilní zaměstnání na plný úvazek.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

E-mailový nebo telefonický (08:00 - 15:00 hod.(pátek 08:00 - 12:00 hod.)) kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné požadujeme dobrou orientaci v technické dokumentaci

Reference:
66722741
Zaměstnavatel:
INTESCO, s.r.o. (25218051)
Kde budete pracovat:
INTESCO, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 379776000, 379430120
E-mail: bacherova@intesco.eu

Další nabídka práce podle lokality