Nabídka práce Bezpečnostní pracovníci - provozovna Správa státních hmotných rezerv - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍCI v lokalitě provozovna Správa státních hmotných rezerv - Praha přichází na pracovní trh ke dni 18.01.2024 firma - zaměstnavatel Správa státních hmotných rezerv (48133990). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Bezpečnostní pracovníci
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
18.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: e-mail: imoravcova@sshr.cz
Upřesňující informace:
Hlavní pracovní náplň
ostraha administrativních objektů SSHR, (služby ve 12ti hodinových směnách, včetně nočních, víkendů a svátků)
- recepční služba,
- obsluha bezpečnostních systémů
Odborné předpoklady:
- minimálně středoškolské vzdělání bez maturity
- výpis z RT, zdravotní a fyzická způsobilost
- vítána praxe u bezpečnostních složek
- spolehlivost, zodpovědnost, odpovídající vystupování, flexibilita;
Nabízíme:
- jistotu zaměstnání v dobře fungující státní organizaci,
- přátelský kolektiv,
- stanovenou týdenní pracovní dobu 37,5 hodiny týdně (v 12 ti hodinových směnách)
- platové zařazení odpovídající nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (4. platová třída),
- příplatky dle zákoníku práce (za noční práci, za sobotu a neděli, za svátek)
Nástup: IHNED nebo dle dohody

Zaměstnání na dobu určitou, po roce praxe na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, další volno (sick days)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66723255
Zaměstnavatel:
Správa státních hmotných rezerv (48133990)
Kde budete pracovat:
Správa státních hmotných rezerv - Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 222806284
E-mail: imoravcova@sshr.cz