Nabídka práce SPRÁVCE - SPRÁVKYNĚ, ÚDRŽBA, PROVOZ SLUŽEB UBYTOVÁNÍ - Bílá na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE - SPRÁVKYNĚ, ÚDRŽBA, PROVOZ SLUŽEB UBYTOVÁNÍ v lokalitě Bílá na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2023 firma - zaměstnavatel Ing. Jiří Riebauer (61415294). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
SPRÁVCE - SPRÁVKYNĚ, ÚDRŽBA, PROVOZ SLUŽEB UBYTOVÁNÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.04.2023
Mzda:
20 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Poznámka k nabídce práce:
C04 z:2/9/2021 a:19/4/2023
Náplň práce:
- zajištění provozu Horské chaty na hřebenu Beskyd v horském terénu, práce v krásném prostředí na samotě
- údržbářské práce, popřípadě možnost rozšíření provozu (ubytovací činnost).
Požadujeme:
- ŘP sk. B
- předložení výpisu z RT
- komunikativnost, chuť pracovat, zručnost
- znalost problematiky práce na horské chatě.
Nabízíme:
- bydlení (správcovský byt)
- služební vůz.
Více informací na www.horskachatasnezna.cz Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, zaměstnavatel Ing. Jiří Riebauer uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66725059
Zaměstnavatel:
Ing. Jiří Riebauer (61415294)
Kde budete pracovat:
Ing. Jiří Riebauer - pracoviště Bílá
Kontaktní údaje:
E-mail: info@riebauer.cz

Další nabídka práce podle lokality