Nabídka práce Prodavač/ka - Sadská na Nymbursku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA v lokalitě Sadská na Nymbursku přichází na pracovní trh ke dni 14.09.2021 firma - zaměstnavatel Van Kim Vu (11704071). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 000 Kč .

Pracovní pozice:
Prodavač/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
14.09.2021
Mzda:
19 000 Kč
Pracovní náplň: vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi i v rámci týmu prodejny, práce na pokladně, doplňování a kontrola čerstvosti zboží, objednávání zboží, udržování pořádku a čistoty v prodejně;

Požadujeme: úsměv na tváři a přátelský přístup k zákazníkovi, předchozí praxe v potravinách je výhoda, ne však nutná podmínka (náš zkušený personál Vás ochotně zaškolí), zájem o dlouhodobou spolupráci, ochotu pracovat o víkendech a svátcích, chuť být součástí našeho týmu se společným cílem, spolehlivost a komunikativnost;

Nabízíme: plný i částečný úvazek, zajímavé finanční ohodnocení (od 120 Kč/hod), práci v příjemném kolektivu, odměnu za práci o víkendech a svátcích, zaměstnanecká sleva, zaučení na prodejně;

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66730248
Zaměstnavatel:
Van Kim Vu (11704071)
Kde budete pracovat:
Van Kim Vu - MixC Supermarket
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 433 070
E-mail: nga.vu@email.cz