Nabídka práce pomocný kuchař/pomocná kuchařka - Litoměřice

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ KUCHAŘ/POMOCNÁ KUCHAŘKA v lokalitě Litoměřice přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích (46768041). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 9 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
pomocný kuchař/pomocná kuchařka
Profesní zařazení:
Pomocní kuchaři
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
8 300 až 9 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
náplň práce: - příprava občerstvení - čaje, zákusky, polévky, další pochutiny - obsluha hostů čajovny, práce s kasou - další činnosti spojené s provozem čajovny (příprava prostorů apod.) - spolupráce při přípravě a průběhu akcí spojených s propagací čajovny a organizace Způsob prvního kontaktu: telefonicky v dopoledních hodinách.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Reference:
66732716, (Kontaktní pracoviště Litoměřice)
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích (IČ: 46768041)
Diakonie ČCE- středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích, Čajovna Hóra
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 244 685
E-mail: dobrovodsky@diakonieltm.cz