Nabídka práce Vedoucí sekretariátu generálního ředitelství - Třebešov na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU GENERÁLNÍHO ŘEDITELSTVÍ v lokalitě Třebešov na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2022 firma - zaměstnavatel MATRIX a.s. (25947672). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí sekretariátu generálního ředitelství
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Rychnovsku)
Management
Profesní zařazení:
Vedoucí v oblasti administrativních agend
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.05.2022
Mzda:
28 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody dotované stravování,příspěvky na penzijní připojištění, levnější elektřina ....
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na administrativní pozici min. 2 roky
- znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- chuť učit se novým věcem
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- komplexní administrativa v rámci sekretariátu generálního ředitelství
- personalistika (náborové kampaně, vystavování inzerátů)
- obchodní korespondence
- spolupráce s jednotlivými divizemi společnosti MATRIX a.s.
- kontrola a evidence pojistných událostí
- marketingové aktivity ve spolupráci s marketingovým oddělením
- vedení realizace společenských a kulturních akcí
- součinnost s ekonomickým oddělením.
Nabízíme:
- práce v příjemném, dynamickém kolektivu
- elektronický systém oběhu dokladů (Workflow, vytěžování)
- uživatelsky příjemný informační systém Helios Orange Inuvio
- zázemí moderní, prosperující společnosti, která je na trhu již 30 let
- plný úvazek, jednosměnný provoz
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování
- příspěvek na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66732847
Zaměstnavatel:
MATRIX a.s. (IČ: 25947672)
Kde budete pracovat:
MATRIX a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@matrix-as.cz

Prohlédnout dalších 628 nabídek práce na Rychnovsku