Nabídka práce Associate Billing & Collections - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ASSOCIATE BILLING & COLLECTIONS v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2021 firma - zaměstnavatel STOXX Prague Branch (09973923). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 68 500 Kč .

Pracovní pozice:
Associate Billing & Collections
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.09.2021
Mzda:
68 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kvalifikace:
o Požadujeme více než 3 roky zkušeností na podobné pozici a vzdělání min.bakalářský titul, výborné komunikační schopnosti
o Výborná písemná a ústní komunikace
o Výborná úroveň angličtiny
o Znalost německého jazyka bude výhodou
Výborná znalost práce s MS Office, zejména Excel, výhodou je znalost SAP CRM 7 nebo R3, či podobného IT systému
o Schopnost provádět více úkolů najednou a schopnost učit se v práci a pod tlakem
o Dobré analytické schopnosti, umět promyslet problém a nabídnout řešení
Náplň práce:
o Každodenní činnosti týmu fakturace, výpočet a fakturace poplatků, zákaznická podpora a administrativní činnosti
o Zajistěte připravenost k fakturaci pro všechny typy smluv, aby byla úplná, přesná a včasná
o Správa smluv a kmenových dat v různých IT systémech
o Kontakt pro zákazníky a prodeje ohledně fakturace a dotazů na pohledávky
o Přispět k dosažení cílů týmu Billing & Collections a podporovat neustálé zlepšování dokumentace procesů
o Přispět k produkci přehledných reportů a analytiky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66733466
Zaměstnavatel:
STOXX Prague Branch (09973923)
Kde budete pracovat:
STOXX Prague Branch - hl.m. Praha
Kontaktní údaje:
E-mail: helena.hospodarova@clearstream.com