Nabídka práce Application Support Engineer - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa APPLICATION SUPPORT ENGINEER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 23.09.2021 firma - zaměstnavatel Ricardo Prague s.r.o. (27160572). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Application Support Engineer
Odvětví:
Informační technologie
Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.09.2021
Mzda:
45 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
" Zodpovědnost za aplikační podporu nových a stávajících klientů; řešení jejich problémů.
" Pro-klientký přístup, role software specialisty ve své oblasti, podpora uživatelského testování před releasem, školení a aplikační inženýrství.
" Podpora ostatních členů týmu a proaktivní identifikace oblastí, které lze zlepšít; sebevzdělávání v oblasti podpory produktů společnosti.

Požadujeme:
" Rozsáhlé zkušenosti na pozici aplikační podpory s prokazatelnou praxí při řešení složitých problémů. V ideálním případě budete mít také povědomí o standardech ITIL, není to však podmínkou.
" S využitím svých zkušeností v oblasti CFD dokážete vytvářet a řešit problémy se složitými modely a v ideálním případě máte zkušenosti s našimi řešeními WAVE a/nebo IGNITE.
" Vysokoškolské vzdělání v technickém nebo IT oboru.
" Ochota cestovat v rámci Evropy (pouze v případě, že je to bezpečné s ohledem na Covid).
" Plynulá znalost angličtiny je pro tuto pozici podmínkou. Další jazyk, tj. čínština nebo japonština, by byl přínosem, ale není podmínkou.

Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66735606
Zaměstnavatel:
Ricardo Prague s.r.o. (27160572)
Kde budete pracovat:
Ricardo Prague s.r.o. - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 221729150
E-mail: ricardo_prague@teamio.eu