Nabídka práce kvalifikovaní pracovníci v lesnictví - Rajnochovice na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ v lokalitě Rajnochovice na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel TRIERA CZ s.r.o. (27498425). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 500 Kč .

Pracovní pozice:
kvalifikovaní pracovníci v lesnictví
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech
Počet volných míst:
9
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
21 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ - lesy v obci Rajnochovice
- svoz na zakázky zajištěn z Rajnochovic + po cestě na zakázku
- Náplň práce: zahrnuje ruční sázení stromů
- základní vzdělání, umění pracovat se sekerou a motorovou pilou
- pracovní doba Po-Pá, od 6:00 hod. (letní měsíce) nebo 7:00 hod. (zimní měsíce), So je možno přesčasových prací (případně PD na dohodě)
- Kontakt osobní je možný po telefonické dohodě na adrese provozovny firmy (za Hotelem Polom
Rajnochovice č.p. 294, 768 71 Rajnochovice), kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), pan Drach tel.: 776 013 311.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné pracovat se sekerou a motorovou pilou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66736914
Zaměstnavatel:
TRIERA CZ s.r.o. (27498425)
Kde budete pracovat:
TRIERA CZ s.r.o. - lesy v obci Rajnochovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 013 311