Nabídka práce DISPEČER -KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPEČER -KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel RKL Opava, spol. s r.o. (62304453). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DISPEČER -KA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Opavsku)
Doprava (nabídky práce na Opavsku)
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie roční odměny
Jiné výhody stravenky, finanční bonusy k živ.jubileím, Sick days, příspěvek na DPS, mobil
KO: Věra Müllerová tel: 553 687 106 - volejte pouze v Po -Pá 7:00 - 15:00 hod., životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@rkl.cz

Co od Vás minimálně potřebujeme?
- Praxe na pozici dispečera minimálně 1 rok
- SŠ vzdělání
- Obchodního ducha
- Samostatnost a spolehlivost
- Ochotu učit se novým věcem
- Polský jazyk na úrovní B2
Co Vás čeká:
- Realizace vnitrostátních a mezinárodních přeprav
- Denní komunikace se zákazníky společnosti a dopravci
- Výběr vhodných dopravců
- Tvorba návrhů cen, příprava podkladů pro výběrová řízení
- Zpracovávat související administrativu
- Spolupráce s obchodními oddělením a oddělením dopravy

Pracoviště Suché Lazce, nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Jazykové znalosti:
Polština (aktivní) úroveň B2

Reference:
66736949
Zaměstnavatel:
RKL Opava, spol. s r.o. (IČ: 62304453)
Kde budete pracovat:
RKL Opava, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 553 687 106
E-mail: personalistika@rkl.cz

Prohlédnout dalších 737 nabídek práce na Opavsku