Nabídka práce Operátor výroby - zadák - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR VÝROBY - ZADÁK v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel FESTA SERVIS spol. s r.o. (48401081). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 24 715 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor výroby - zadák
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
23 400 až 24 715 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká
- Navěšování kovových dílů do automatické linky.
- Práce u spolehlivého zaměstnavatele, rychle vás zaučíme.
- Odměňujeme spolehlivost a výkon.
- Pravidelné střídání směn na stálém pracovišti.
- Mzda vždy v termínu na účtu.
- Kamarádský kolektiv.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Ochota pracovat ve třísměnném provoze.
- Fyzická zdatnost.
- Z důvodu dodržení hygienických limitů pro manipulaci s břemeny není práce vhodná pro ženy
Výhodou bude, pokud budete umět
- Základy práce na počítači pro možnost kariérního růstu.
Co vám můžeme nabídnout
- zázemí stabilní české firmy, férový přístup
- pracovní doba Po - Pá.
- stravenkový paušál (po zkušební době) za každou odpracovanou směnu
- mzda vždy v termínu na účtu
- roční příspěvek ve výši 12.000,- Kč na penzijní nebo životní připojištění (po odpracovaném roce)
- příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
- dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Kontakt je možný POUZE telefonicky (prac. dny 7.00 - 15.00 hodin) nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66737752
Zaměstnavatel:
FESTA SERVIS spol. s r.o. (48401081)
Kde budete pracovat:
FESTA SERVIS, spol. s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 875 947
E-mail: dagmar.kolomaznikova@festa.cz