Nabídka práce Vedoucí směny - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ SMĚNY v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 01.10.2021 firma - zaměstnavatel Sierra Sport s.r.o. (28659791). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí směny
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.10.2021
Mzda:
25 000 až 33 000 Kč

Pro jednu z našich 11 prodejen v ČR , nabízející v nákupním parku Hornoměcholupská na ploše cca 800 m2 sportovní vybavení předních světových značek, hledáme nové spolupracovníky na následující pozici:

Požadujeme
" zkušenosti s prodejem sportovního vybavení nebo na podobné pozici v maloobchodě
" organizační schopnosti a umění jednat s lidmi
" zájem o sortiment sportovního oblečení, obuvi a vybavení
" ochotu učit se novým věcem
" velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
" trestní bezúhonnost

Nabízíme
" práce v atraktivním prostředí
" zázemí silné mezinárodní firmy
" nadstandardní platové ohodnocení
" motivační prémiové složky mzdy
" práce na HPP
" nástup v ihned nebo dle dohody

Náplň práce
" aktivní nabídka a prodej zákazníkům
" plánování a organizování práce na prodejně
" práce se zbožím na prodejně
" prezentace výloh a materiálů na podporu prodeje
" práce na pokladně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66738374
Zaměstnavatel:
Sierra Sport s.r.o. (28659791)
Kde budete pracovat:
Sierra Sport s.r.o. - 002 Hornoměcholupská
Kontaktní údaje:
E-mail: ppavlicek@sierra-sport.cz