Nabídka práce Kuchař - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2024 firma - zaměstnavatel Kristýna Vorel (05361931). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 560 Kč .

Pracovní pozice:
Kuchař
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.02.2024
Mzda:
25 560 Kč
Poznámka k nabídce práce:
51201 Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
ZamK
Kontakt telefonicky 14-17 hod. na č. 608 149 798, e-mailem pidifarma@email.cz, osobně na adrese Vyhlídalova 9, Ostrava.

Požadavky: Hledáme kuchaře s praxí minimání 1 rok, znalost mexické kuchyně.
Jazykové dovednosti výhodou.
Náplň práce: vaření mexického jídla na festivalech a catheringových akcích.
Nabízíme: příspěvek na dopravu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66740927
Zaměstnavatel:
Kristýna Vorel (05361931)
Kde budete pracovat:
Kristýna Vorel, Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 149 798
E-mail: pidifarma@email.cz

Další nabídka práce podle lokality