Nabídka práce Recepční - Stachy na Prachaticku

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ v lokalitě Stachy na Prachaticku přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel Alteris s.r.o. (27862313). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 500 Kč .

Pracovní pozice:
Recepční
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Prachaticku)
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
18 500 Kč
Náplň práce: komunikace s hosty (telefonická, e-mailová, osobní), tvorba kalkulací, vyúčtování pobytů, práce s hotelovým SW (správa rezervací, natěžování služeb na účet hosta, apod.), příprava podkladů pro vedení hotelu, drobný prodej na recepci, rezervace doplňkových služeb (wellness, půjčovna a pod.)
Směny: dle dohody
Požadavek na příjemné vystupování, profesní přístup, pečlivost, spolehlivost a samostatnost, zodpovědný přístup k práci, praxe v oboru výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66741699
Zaměstnavatel:
Alteris s.r.o. (IČ: 27862313)
Kde budete pracovat:
Hotel Zadov, provozovna firmy Alteris s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 528 294
E-mail: mipitron@gmail.com

Prohlédnout dalších 617 nabídek práce na Prachaticku