Nabídka práce Výrobní technik - Husinec na Prachaticku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ TECHNIK v lokalitě Husinec na Prachaticku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel Window Holding a.s. (28436024). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Výrobní technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Počet volných míst:
8
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
20 800 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
Schopnost pracovat v týmu
manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce
oblsluha seřízených a nastavených výrobních strojů
obsluha jednoduchých strojů a zařízení
provádění běžných montážních kontrolních činností
manipulační práce

Zam. výhody:
perspektivní práce v příjemném stabilním pracovním kolektivu
firemní benefity v mnoha podobnách
férovy přístup
pevný výplatní termín
závodní stravování
dovolená nad rámec zákona
moderní výrobní závod a příjemné pracovní prostředí
po osmi hodinách práce klidná hlava

Kontakt: osobně nebo e-mailem - Soukupová Ludmila - ludmila.soukupova@windowholding.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66742739
Zaměstnavatel:
Window Holding a.s. (28436024)
Kde budete pracovat:
Window Holding a.s. - Husinec - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 758 763
E-mail: ludmila.soukupova@windowholding.cz

Další nabídka práce podle lokality