Nabídka práce Konstruktér specialista - Benešov

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR SPECIALISTA v lokalitě Benešov přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel BAEST Machines & Structures, a.s. (28939131). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Konstruktér specialista
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště: Benešov Černoleská 1930
Požadujeme: znalost práce na PC - MS Excel, Outlook
znalost v CAD/CAM systémech (Auto CAD, Inventor - výhodou)
znalost základních statických výpočtů a technického zadání výrobků
znalost cizího jazyka výhodou nikoliv podmínkou
Náplň práce:
zpracovává výkresovou dokumentaci technologických zařízení (ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže
na naftu, ocelové nádrže, sila a zásobníky, komponenty pro obalovny a betonárky, sila a násypky, čerpací
stanice na pohonné hmoty, akumulační nádrže, zařízení pro energetiku a ekologii, výrobky z nerezu)
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování v areálu, stabilizační příspěvek, výkonnostní odměny
První kontakt: osobně (9:00 - 15:00), telefonicky (9:00 - 15:00), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66744121
Zaměstnavatel:
BAEST Machines & Structures, a.s. (28939131)
Kde budete pracovat:
BAEST Machines & Structures, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 711 200
E-mail: psmolikova@baest.cz

Další nabídka práce podle lokality