Nabídka práce Recepční - Český Krumlov

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ v lokalitě Český Krumlov přichází na pracovní trh ke dni 26.10.2022 firma - zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. (00175439). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 16 200 Kč .

Pracovní pozice:
Recepční
Odvětví:
Obrana a ochrana (volná místa na Českokrumlovsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.10.2022
Mzda:
16 200 Kč
Recepční - náplň práce: doprovod návštěv do kanceláří, vydávání klíčů, kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV. Pracovní doba: 12ti hodinové směny po-pá. Požadujeme: profesní kvalifikace Strážný, kód 68-008-E výhodou /pomůžeme se získáním/, trestní bezúhonnost, komunikativnost, znalost PC, nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem, min. 18 let. Nabízíme: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, práci na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektv, možnost zkráceného úvazku. Kontaktní osoba paní Ing. Ivana Slavíková - domluvit termín osobního setkání telefonicky předem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66746290
Zaměstnavatel:
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. (00175439)
Kde budete pracovat:
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. - pracoviště Český Krumlov
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 793 669
E-mail: ivana.slavikova@cz.g4s.com

Prohlédnout dalších 928 nabídek práce na Českokrumlovsku