Nabídka práce Ostatní pracovníci na zpracování plechu * - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU * v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel H & B delta, s.r.o. (25835661). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 21 480 Kč .

Pracovní pozice:
Ostatní pracovníci na zpracování plechu *
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci na zpracování plechu
Počet volných míst:
13
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
21 480 Kč
Poznámka k nabídce práce:
OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU *
Požadujeme: základní vzdělání nebo výuční list, znalost obsluhy obráběcích strojů - výhodou nikoli podmínkou, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.
Náplň práce: obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certifikovaný systém zaškolení pracovníků, zajištěné ubytování, stravenkový paušál, zdravotní volno, penzijní připojištění, odměny k životnímu jubileu, firemní akce, příjemný pracovní kolektiv aj.
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na: bohdana.valkova@hbdelta.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66748778
Zaměstnavatel:
H & B delta, s.r.o. (25835661)
Kde budete pracovat:
H & B delta, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 675 531
E-mail: bohdana.valkova@hbdelta.cz