Nabídka práce ostraha prodejny Lidl - Veselí nad Moravou na Hodonínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY LIDL v lokalitě Veselí nad Moravou na Hodonínsku přichází na pracovní trh ke dni 04.01.2022 firma - zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. (09639934). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 000 Kč .

Pracovní pozice:
ostraha prodejny Lidl
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
04.01.2022
Mzda:
18 000 Kč
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera. Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou. Uživatelská znalost PC. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí. Kontakt: telefonicky Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66749525, (Kontaktní pracoviště Hodonín)
Zaměstnavatel:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. (IČ: 09639934)
Kde budete pracovat:
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - Lidl Veselí nad Moravou
Kontaktní údaje:
Tel.: 737087145
E-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz