Nabídka práce OBCHODNÍCI NA TELEFONU - Kontakt: e-mailem. - Beroun

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍCI NA TELEFONU - KONTAKT: E-MAILEM. v lokalitě Beroun přichází na pracovní trh ke dni 01.04.2022 firma - zaměstnavatel ADSL s.r.o. (29049571). Výše nabídnuté mzdy je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍCI NA TELEFONU - Kontakt: e-mailem.
Odvětví:
Informační technologie
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.04.2022
Mzda:
30 000 až 70 000 Kč
Nabízíme: nadstandardní ohodnocení, práci v centru Berouna (kousek od zastávky), home office po zapracování možný, zaučení, flexibilita možná, motivační soutěže, firemní akce, stravenky, TV, firemní fitness, práce na HPP nebo IČ.
Požadujeme: skvělé komunikační schopnosti
schopnost práce v týmu, schopnost přijímat konstruktivní kritiku a zpětnou vazbu, schopnost samostatné organizované práce.
Náplň práce: každodenní komunikace se zákazníky, nabídka produktů od našich obchodních partnerů, jedná se o volání lidem, kteří zanechali svůj kontakt na webu, každodenní ranní rychlé porady. Nástup dle dohody.
Životopis lze zasílat na e-mail.
Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66749558
Zaměstnavatel:
ADSL s.r.o. (IČ: 29049571)
Kde budete pracovat:
ADSL s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@adsl.cz

Prohlédnout dalších 1131 nabídek práce na Berounsku