Nabídka práce Montážní dělníci ostatních výrobků - Kožlany na Severu plzeňska

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ v lokalitě Kožlany na Severu plzeňska přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Taaffeit Corporation s.r.o. (06918352). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 16 250 Kč .

Pracovní pozice:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
16 250 Kč
§ 92 Náplň práce: montážní dělníci ostatních výrobků, montují podle přesně stanovených postupů, různé druhy výrobků nezahrnující elektrické, elektronické a mechanické prvky Požadavky: časová přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzická zdatnost, odpovědnost Nabízíme: zaškolení, stravování, ubytování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66750432, (Kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever)
Zaměstnavatel:
Taaffeit Corporation s.r.o. (IČ: 06918352)
Kde budete pracovat:
Taaffeit Corporation s.r.o. - Amagasaki
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 680 639
E-mail: obchod@dvc-group.cz