Nabídka práce Pomocné práce v cateringu - Zbiroh na Rokycansku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÉ PRÁCE V CATERINGU v lokalitě Zbiroh na Rokycansku přichází na pracovní trh ke dni 09.03.2022 firma - zaměstnavatel Agentura NKL s.r.o. (61504823). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 100 Kč/hod . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pomocné práce v cateringu
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.03.2022
Mzda:
100 Kč/hod
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Náplň práce: obsluha při akcích, přestavby sálů, debaras nádobí, drobné úklidové práce
Požadavky: min. základní vzdělání.
Nabízíme: platové ohodnocení od 100,- Kč/hod., možnost ubytování, stravování. Pracovněprávní vztah pouze na dohodu o provedení práce.
Prvotní kontakt doporučujeme telefonicky (10-16) nebo e-mailem: Kvasnička Martin, tel.: 601 391 693, e-mail: catering@zbiroh.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66750853
Zaměstnavatel:
Agentura NKL s.r.o. (IČ: 61504823)
Kde budete pracovat:
Agentura NKL s.r.o../Zbiroh
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 391 693
E-mail: catering@zbiroh.com

Prohlédnout dalších 268 nabídek práce na Rokycansku