Nabídka práce Manipulant - Dolní Podluží na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT v lokalitě Dolní Podluží na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 12.01.2022 firma - zaměstnavatel Rubex Czech, s.r.o. (27140784). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Manipulant
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
12.01.2022
Mzda:
29 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie Motivační bonusy
Náplň práce: manipulace a doplňování materiálů k výrobním strojům, svoz materiálu a hotových výrobků, pomoc při zajištění operační údržby strojů a zařízení. Požadujeme: minimálně výúční list, pracovitost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, manuální zručnost Uchazeči si nejprve telefonicky sjednají schůzku Kontakt: telefonicky poté osobně na adrese zaměstnavatele v pracovní dny 9:00 - 15:00 hod., popř. e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66753347, (Kontaktní pracoviště Rumburk)
Zaměstnavatel:
Rubex Czech, s.r.o. (IČ: 27140784)
Kde budete pracovat:
Rubex Czech, s.r.o. - 01 (sídlo)
Kontaktní údaje:
Tel.: 412379234
E-mail: tomas@rubexczech.cz