Nabídka práce Specialista oddělení certifikace - Jeneč na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA ODDĚLENÍ CERTIFIKACE v lokalitě Jeneč na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 21.01.2022 firma - zaměstnavatel CERVA GROUP a.s. (26712121). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista oddělení certifikace
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Praze západ)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.01.2022
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce a požadavky:

Práce administrativního charakteru, komunikativní angličtina (především e-maily, telefonický kontakt ne často), práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook), nejlépe vzdělání technického směru

Co neumíte, to vás naučíme.

Rádi uvítáme jak pracovníky s dlouholetými pracovními zkušenostmi, tak absolventy - není nijak omezeno věkem; nutná pečlivost, systematičnost.

Máme zájem na dlouhotrvající spolupráci - ve firmě je velmi stabilní kolektiv.

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na anna.sestakova@cerva.com.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66755019
Zaměstnavatel:
CERVA GROUP a.s. (IČ: 26712121)
Kde budete pracovat:
CERVA GROUP a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 721957741
E-mail: anna.sestakova@cerva.com

Prohlédnout dalších 1552 nabídek práce na Praze západ