Nabídka práce Jeřábník - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa JEŘÁBNÍK v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel Leube Beton s.r.o. (60714026). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 560 Kč .

Pracovní pozice:
Jeřábník
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Doprava
Profesní zařazení:
Obsluha jeřábů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
25 560 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Popis pozice:
pracovník zajišťující obsluhu motorového jeřábu ve výrobní hale (na záskok také věžového jeřábu), manpulace s železobetovými výrobky z výrobní haly na sklad

Požadujeme:
spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, znalost výkresové dokumentace výhodou, manuální zručnost, výhodou zkušenost ve stavebním (betonářském) a strojírenském oboru

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66755093
Zaměstnavatel:
Leube Beton s.r.o. (60714026)
Kde budete pracovat:
Leube Beton s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: vitu@leube.cz