Nabídka práce PLC programátor - (Okres Praha, Okres Benešov, Okres Beroun,.. Celkem 77 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa PLC PROGRAMÁTOR v lokalitě (Okres Praha, Okres Benešov, Okres Beroun,.. Celkem 77 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel NT Automation s.r.o. (06608957). Výše nabídnuté mzdy je 100 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PLC programátor
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
50 000 až 100 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM.
Pracovní náplň:
- návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií; spolupráce s konstruktéry při návrhu nových technologií; spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu

Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu; zkušenosti z oblasti automatizace výhodou; orientace v elektrické a fluidní dokumentaci výhodou; záliba v programování; dřívější zkušenosti s programováním výhodou; komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou; časová flexibilita

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu malé firmy; možnost osobního a profesního růstu; školení na práci s různými typy PLC (např. Siemens, Beckhoff, Mitsubishi), možnost zajištění dalších školení dle zájmu a potřeby; spoluúčast na zajímavých projektech, jak v České republice, tak v zahraničí

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66756153
Zaměstnavatel:
NT Automation s.r.o. (06608957)
Kde budete pracovat:
NT Automation s.r.o. - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 299 454
E-mail: jiri.koudelka@ntautomation.eu

Další nabídka práce podle lokality