Nabídka práce MPS/SIOP koordinátor - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa MPS/SIOP KOORDINÁTOR v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 07.12.2021 firma - zaměstnavatel VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. (49823001). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 65 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
MPS/SIOP koordinátor
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.12.2021
Mzda:
45 000 až 65 000 Kč
Požadujeme středoškolské vzdělání, zkušenosti s logistikou ve výrobním závodě, pokročilou znalost AJ.
Náplň práce: řízení, definice a kontrola MPS procesu, příprava, řízení a kontrola SIOP procesu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem katerina.husakova@valeo.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66756607
Zaměstnavatel:
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. (49823001)
Kde budete pracovat:
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. - Rakovník
Kontaktní údaje:
Tel.: 313527236, 734365172
E-mail: katerina.husakova@valeo.com

Další nabídka práce podle lokality