Nabídka práce Svářeči - Český Brod na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SVÁŘEČI v lokalitě Český Brod na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 10.11.2021 firma - zaměstnavatel Karma Český Brod a.s. (26190982). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Svářeči
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Svářeči
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.11.2021
Mzda:
23 640 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jiné výhody příspěvek na stravu
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Barták Zdeněk Ing., tel.: 321 610 511, 2x týdně, každé úterý a čtvrtek,
e-mail: bartak@karma-as.cz,
osobně: Český Brod 10 - 13 hod.

Náplň práce:
Svařování svařenců tl. 0,5 - 3 mm a bodování dílců, broušení a leštění dílů.

Požadavky:
Praxe ve svařování CO2, svářecí průkaz nutný. Platné zkoušky na sváření autogenem.
pečlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody:
Ubytování, příspěvek na stravu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Zkoušky svařování platné zkoušky na sváření autogenem, praxe ve svařování CO2, svářecí průkaz
Jiné pečlivost, zodpovědnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Karma Český Brod a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66757266
Zaměstnavatel:
Karma Český Brod a.s. (26190982)
Kde budete pracovat:
Karma Český Brod a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 321 610 511
E-mail: bartak@karma-as.cz