Nabídka práce Specialista/ka zákaznické linky - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ LINKY v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 05.05.2022 firma - zaměstnavatel ProSpánek SE (24148415). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Specialista/ka zákaznické linky
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Operátoři telefonních panelů
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.05.2022
Mzda:
15 000 až 20 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: telefonický kontakt se zákazníkem. A následně prodej našeho zboží.
NABÍZÍME: hlavní pracovní poměr, progresivní systém školení, moderní a příjemné prostřední v blízkosti aut. nádraží, příjemný kolektiv a zázemí, příspěvek na stravování

KONTAKT: telefonicky 8-15:30 hod., e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66758761
Zaměstnavatel:
ProSpánek SE (IČ: 24148415)
Kde budete pracovat:
ProSpánek SE - Svitavy
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 641 551
E-mail: hana.nislerova@prospanek.cz

Prohlédnout dalších 948 nabídek práce na Svitavsku