Nabídka práce BANKOVNÍ PORADCE, FINANČNÍ KONCIPIENT - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa BANKOVNÍ PORADCE, FINANČNÍ KONCIPIENT v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel PM Kočí s.r.o. (05968747). Výše nabídnuté mzdy je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
BANKOVNÍ PORADCE, FINANČNÍ KONCIPIENT
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
25 000 až 70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CHCEŠ PRÁCI SE SKVĚLÝM PŘÍJMEM, ALE I HODNOTAMI?
Chceš práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš mít pod kontrolou své peníze a naučit to i klienty?
Potom na pozici koncipient hledáme právě tebe.
Zaběhlá poradenská a bankovní pobočka Partners market v Českých Budějicích potřebuje pomoci s obsluhou nových i stávajících klientů, kteří v této ekonomické situaci vyhledávají naši pomoc více než kdy jindy!
Jsme součástí finanční skupiny Partners, která má vlastní síť poboček, pojišťovnu, investiční společnost, penzijní společnost a aktuálně pracujeme na nové moderní bance. Na naší pobočce máme pohodovou rodinnou atmosféru. Všichni se dobře známe a fungujeme jako tým. Svou práci máme rádi, děláme ji s chutí, odpovědně a profesionálně.
NÁPLŇ PRÁCE: servis stávajících klientů pobočky, získávání nových klientů; telefonování; domlouvání schůzek; tvorba finanční plánů a investičních portfolií; komunikace s asistentkou, týmem specialistů; vzdělávání.
POŽADAVKY: min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík; chuť učit se novým věcem; pozitivní přístup k životu; komunikativnost; zodpovědnost; skvělá image; tah na bránu; cílevědomost; schopnost překonávat překážky.
ZAM. VÝHODY: kvartální bonusy, rychlý růst mzdy, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, super kolektiv.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66761561
Zaměstnavatel:
PM Kočí s.r.o. (05968747)
Kde budete pracovat:
PM Kočí s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 507 519
E-mail: jan.koci@partners.cz

Další nabídka práce podle lokality