Nabídka práce DĚLNÍK/DĚLNICE - Český Dub na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/DĚLNICE v lokalitě Český Dub na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. (62063685). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK/DĚLNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
22 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- Navěšovat a svěšovat zboží ze závěsů.
- Manipulace a vizuální kontrola závěsů před a po použití
- Provádět vizuální kontrolu surového i pokovené zboží dle katalogu vad
- Dodržovat balící předpisy pro jednotlivé druhy zboží
Požadavky:
- Manuální zručnost
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- Průkaz či zkušenosti s VZV / el. paletovým vozíkem výhodou
- Výborný zrak
- Ochota pracovat na směny
Nabízené výhody:
- 25 dní dovolené (za odpracovaný kalendářní rok)
- Odměna za přítomnost na pracovišti (1.000,- Kč/měs)
- Příspěvek na stravování (zvýhodněné ceny obědů /vlastní závodní jídelna)
- Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti (pracovní jubileum)
- Kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance
- Odborné, rozvojové a jazykové vzdělávání
- Náborový příspěvek 10 000,- Kč
Hlásit se e-mailem, telefonicky, popř. osobně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66763180
Zaměstnavatel:
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. (62063685)
Kde budete pracovat:
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.-002
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 068 534
E-mail: vera.brabcova@electropoli.cz