Nabídka práce SERVISNÍ MECHANIK STAVEBNÍ TECHNIKY - Milovice na Nymbursku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ MECHANIK STAVEBNÍ TECHNIKY v lokalitě Milovice na Nymbursku přichází na pracovní trh ke dni 24.11.2021 firma - zaměstnavatel GARNEA a.s. (26080672). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SERVISNÍ MECHANIK STAVEBNÍ TECHNIKY
Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
24.11.2021
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Náplň práce: Servis a opravy stavebních strojů DOOSAN Diagnostika a opravy elektronických závad Předprodejní příprava a předávání nových strojů Záruční a pozáruční servis Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou nebo výuční list v opravárenství Základní znalost práce na PC (diagnostika závad a vyhledávání náhradních dílů v katalozích) Řidičský průkaz skupiny B, T nebo C výhodou Pasivní znalost anglického či německého jazyka výhodou Praxe v oboru Samostatnost, spolehlivost a pečlivost Nabízíme: Stabilní práci v přátelském a profesionálním kolektivu Nadprůměrné platové ohodnocení včetně bonusů a prémií Příspěvky na stravování Mobilní telefon Špičkové dílenské zázemí Při výjezdech plně vybavenou servisní dodávku Pravidelné školení s možností získání odborných průkazů Kariérní růst Kontaktovat nás můžete e-mailem: stranska@garnea-as.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66763625, (Kontaktní pracoviště Nymburk)
Zaměstnavatel:
GARNEA a.s. (IČ: 26080672)
Kde budete pracovat:
GARNEA a.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 702268158
E-mail: stranska@garnea-as.cz