Nabídka práce Provozní elektrikář/ Elektonik (ÚZ) - Třemošnice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ ELEKTONIK (ÚZ) v lokalitě Třemošnice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 02.02.2024 firma - zaměstnavatel KOVOLIS HEDVIKOV a.s. (61058041). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Provozní elektrikář/ Elektonik (ÚZ)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
02.02.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: Opravovat elektroinstalaci a elektroniku u jednotlivých strojů a zařízení.

POŽADAVKY: Uvítáme vyučení v oboru elektro slaboproud, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 5, praxi v oboru výhodou, znalost čtení elektrodokumentace, znalost elektro-hydrauliky a elektro-pneumatiky výhodou, ochotu pracovat ve směnném provoze, flexibilitu a schopnost učit se nové věci.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: "Náborový příspěvek 30.000 Kč"
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (nad 10 km) až 4.000Kč, příspěvek na stavování 105 Kč/směna, závodní lékař v areálu firmy, jídelna, zvýhodněný mobilní tarif

Pracovní poměr nejprve na dobu určitou (1 rok), poté na dobu neurčitou.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle v době od 8.00h do 14.00h nebo na e-mailové adrese spolu s životopisem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66763695
Zaměstnavatel:
KOVOLIS HEDVIKOV a.s. (61058041)
KOVOLIS HEDVIKOV a.s. - pracoviště Třemošnice + Ronov nad Doubravou
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 708 473
E-mail: e.pechova@kovolis-hedvikov.cz

Další nabídka práce podle lokality