Nabídka práce Elektrotechnici měření a regulace - Libiš na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROTECHNICI MĚŘENÍ A REGULACE v lokalitě Libiš na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 25.11.2021 firma - zaměstnavatel ORLEN Service Česká republika s.r.o. (08759481). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektrotechnici měření a regulace
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.11.2021
Mzda:
29 000 Kč
Náplň práce: - kontrola svěřeného úseku, seřízení průtoků a další, - realizace oprav dle plánu, odstraňování zjištěných závad, - kontrola M+R obvodů, nulování tlakoměrů, měřených hodnot dle technologie a nastavování zařízení, - metrologická činnost na vybraných obvodech a zařízení M+R, - vedení předepsaných záznamů o své činnosti, - po zapracování držení pohotovosti pro případy náhlých poruch, - pracovní doba pondělí-pátek 7-15 hod. Po zapracování možnost přejít na směny ranní/noční, krátký dlouhý týden s nadstandardními příplatky. Požadavky: - SOU/SŠ vzdělání elektro zaměření, - platnou vyhlášku č. 50/78, min §6, - zodpovědnost, spolehlivost Nabízíme: - 25 dní dovolené, - zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden, - osobní ohodnocení, - příplatky za ztížené prac. prostředí, - mimořádné prémie, - příspěvek na penzijní pojištění, - stravenky Sodexo, - bonusy na Velikonoce a Vánoce, - kvalitní zaškolení od zkušených profíků, - nadstandartní příplatky při přechodu na směnný provoz, za přesčasy, práci v noci či o víkendech, - jistotu zaměstnání, stabilní zázemí společnosti patřící do mezinárodní kapitálové skupiny ORLEN. Kontakt: telefonicky po-pá 7:00-15:00, životpisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66764312, (Kontaktní pracoviště Mělník)
Zaměstnavatel:
ORLEN Service Česká republika s.r.o. (IČ: 08759481)
Kde budete pracovat:
ORLEN Service Česká republika s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 315 665 503
E-mail: kristyna.strnadova@orlen.pl