Nabídka práce Prodavač elektrosoučástek - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ ELEKTROSOUČÁSTEK v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 26.11.2021 firma - zaměstnavatel GM ELECTRONIC, spol. s r.o. (00549274). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 23 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavač elektrosoučástek
Profesní zařazení:
Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.11.2021
Mzda:
23 000 Kč
Náplň práce: o maloobchodní prodej našeho sortimentu o poradenství zákazníkům o práce na pokladně s hotovostí o ukládání zboží na prodejně na určená místa o vydání prodaného zboží zákazníkovi a kontrola jeho kompletnosti o vyřizování reklamací Požadujeme: o manuální zručnost o základní znalost elektroniky, či elektrotechniky, nebo chuť se ji učit o základní komunikační schopnosti Osobnostní předpoklady: o samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a osobní iniciativa o schopnost a ochota učit se novým věcem Pracovní smlouva na 1rok s následným prodloužení na dobu neurčitou. Stravenky, zaměstnanecká sleva na sortiment společnosti

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66764664, (Kontaktní pracoviště Brno-město)
Zaměstnavatel:
GM ELECTRONIC, spol. s r.o. (IČ: 00549274)
Kde budete pracovat:
GM ELECTRONIC, spol. s r.o. - Přízova
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 902 881
E-mail: brno.maloobchod@gme.cz