Nabídka práce Tryskač - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa TRYSKAČ v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 16.03.2022 firma - zaměstnavatel ALSTOM Czech Republic a.s. (49902083). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 24 300 Kč .

Pracovní pozice:
Tryskač
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Počet volných míst:
8
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.03.2022
Mzda:
24 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
- Příprava vozu před tryskáním - maskování
- Tryskání vozů a podskupin - technologie opracování materiálů proudem abrazivních částic
- Vyčištění vozu a podskupin (vyfoukání, vysátí), pomocné práce na lakovně (maskování, natírání, broušení)
- Práce v ochranném obleku a kukle
Požadujeme
- Práce v nepřetržitém provozu
- Fyzická zdatnost a manuální zručnost
- Zodpovědný přístup a flexibilita
- Odolnost vůči psychické zátěži a stresu
- Zraková způsobilost
- Čtení výkresové dokumentace výhodou
Nabízíme:
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity
- Zvýhodněné mobilní tarify
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66766733
Zaměstnavatel:
ALSTOM Czech Republic a.s. (IČ: 49902083)
Kde budete pracovat:
ALSTOM Czech Republic a.s. - Odštěpný závod Česká Lípa
Kontaktní údaje:
Tel.: 773795203
E-mail: Katerina.pechkova@alstomgroup.com

Prohlédnout dalších 351 nabídek práce na Českolipsku