Nabídka práce elektrikář/elektrikářka - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2022 firma - zaměstnavatel Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. (26695081). Výše nabídnuté mzdy je 38 100 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
elektrikář/elektrikářka
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Litoměřicku)
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
23.06.2022
Mzda:
23 400 až 38 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- technická podpora výroby a řešení technických problémů
- provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a
přidružených zařízení
- činnosti a úkoly provozního elektromechanika
- práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru provozní elektromontér, elektromechanik nebo v příbuzném oboru
- manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit
s problémem, zodpovědnost
- platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 Sb. min. § 6

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- měsíční výkonnostní bonusy a příplatky
- měsíční bonusy za docházku
- příplatek za nepřetržitý provoz
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady
- po uplnutí doby určité možnost uzavření PP na dobu neurčitou
Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66769073
Zaměstnavatel:
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. (IČ: 26695081)
Kde budete pracovat:
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 891 239
E-mail: prace@aoyama.cz

Prohlédnout dalších 542 nabídek práce na Litoměřicku