Nabídka práce Dělník skladu expedice - Olomouc

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK SKLADU EXPEDICE v lokalitě Olomouc přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel OLMA, a.s. (47675730). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dělník skladu expedice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
23 400 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.
Pracovní náplň:
- vychystávání a mixování výrobků dle podkladů od operátora skladu
- paletizace mixovaných výrobků na palety
- finalizování výrobků pro trhy mimo ČR
- obsluha balicích linek
- provádění inventur obalového materiálu
- manipulace s paletovým vozíkem
- práce ve dvousměnném provozu po-pá
- 2x v měsíci pracovní sobota (přesčas)

Požadavky na uchazeče:
- ochotu pracovat v pracovním prostředí s teplotou 15 C
- manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
- 25 dnů dovolené
- měsíční prémie
- pololetní bonusy
- příspěvek na dopravu ve výši 200 - 1 000 Kč dle vzdálenosti bydliště
- dotované závodní stravování
- po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění a Flexi Pass

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66769739
Zaměstnavatel:
OLMA, a.s. (47675730)
Kde budete pracovat:
OLMA, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 585 103 249
E-mail: kariera@olma.cz

Další nabídka práce podle lokality