Nabídka práce technik ve výrobě - Holýšov na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK VE VÝROBĚ v lokalitě Holýšov na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 20.01.2022 firma - zaměstnavatel Wecubex Systemtechnik s.r.o. (25246925). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
technik ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.01.2022
Mzda:
32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov
Náplň práce: zajišťování odbytu výrobků, spolupráce při sestavení harmonogramů odbytu. Zajišťování styku s odběrateli, obchodními partnery a denně s nimi komunikovat. Koordinace odbytové a po technické stránce i výrobní činnosti s ostatními úseky firmy. Evidování a zpracování poptávky, kalkulace a nabídky výrobků. Zpracování a zakládání podkladů do výrobního systému, sestavování příslušné dokumentace.
Požadujeme: pracovat samostatně a spolehlivě, být manuálně zruční a flexibilní, vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce. Finanční ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu. Možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na životní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené 60 Kč stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…)
Kontakt: Levičková Helena, tel.: 735 170 461, e-mail: helena.levickova@wecubex.cz, případně osobně na adrese MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov - po-pá 7-14 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66774077
Zaměstnavatel:
Wecubex Systemtechnik s.r.o. (25246925)
Kde budete pracovat:
Wecubex Systemtechnik s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 735 170 461
E-mail: helena.levickova@wecubex.com

Další nabídka práce podle lokality