Nabídka práce ELEKTROMONTÉR - Temelín na Českobudějovicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMONTÉR v lokalitě Temelín na Českobudějovicku přichází na pracovní trh ke dni 22.02.2024 firma - zaměstnavatel I&C Energo a.s. (49433431). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
ELEKTROMONTÉR
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.02.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Pracovní smlouva je nejdříve uzavřena na dobu určitou, a to na 1 rok od nástupu, poté na dobu neurčitou.
Nástup: možný ihned.
Náplň práce: provádění montážních prací elektro.
Požadujeme: osvědčení z vyhl. 50/78 Sb; řidičský průkaz skupiny B; trestní bezúhonnost; příspěvek na stravování; jednorázová roční poukázka na zdravotní péči; zaměstnanecký tarif od O2; prostor pro seberealizaci a možnost vzdělávání (jazykové kurzy, technická školení …); spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, zaměstnanecké benefity, výborný pracovní kolektiv.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedený e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66774516
Zaměstnavatel:
I&C Energo a.s. (49433431)
Kde budete pracovat:
I&C Energo a.s. - JE Temelín
Kontaktní údaje:
E-mail: zdedicova@ic-energo.eu