Nabídka práce Technik měření - junior - Myslinka na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK MĚŘENÍ - JUNIOR v lokalitě Myslinka na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2023 firma - zaměstnavatel Elkamet s.r.o. (27125149). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technik měření - junior
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2023
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- průběžné a vstupní kontrola výrobků
- testy čistoty, těsnosti a síly stěn výrobků
- měření na 3D skeneru
- zpracování a vyhodnocování výsledků
Požadujeme:
- SŠ s maturitou, případně zkušenost z obdobného zaměstnání
- technické myšlení a schopnost orientovat se v technické dokumentaci
- znalost AJ
- znalost práce na PC, MS Office
- pečlivost, samostatnost a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Nabízíme:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností.
Benefity:
- roční odměny, výkonostní prémie, stravenky nebo stravování zdarma v denní místnosti, zajištění ubytování
Autobusová doprava zajištěna ZDARMA na trasách:
- Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka
- Nečtiny, Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka
- Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka
V případě dotazů a domluvení osobního pohovoru se obraťte na paní Ivanu Putnovou, tel. 377 194 158 nebo pí Markétu Křížovou, tel 377 194 126
Svoje životopisy zasílejte na e-mailovou adresu volnamista@elkamet.cz
Více na https://www.elkamet.com/cz/kariera.html

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66774745
Zaměstnavatel:
Elkamet s.r.o. (27125149)
Kde budete pracovat:
Elkamet s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 194 158
E-mail: volnamista@elkamet.cz

Další nabídka práce podle lokality