Nabídka práce Specialista/tka prodeje produktů - Tachov

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/TKA PRODEJE PRODUKTŮ v lokalitě Tachov přichází na pracovní trh ke dni 26.07.2022 firma - zaměstnavatel Česká pošta, s.p. (47114983). Výše nabídnuté mzdy je 26 200 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista/tka prodeje produktů
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Tachovsku)
Finance (volná místa na Tachovsku)
Profesní zařazení:
Přepážkoví pracovníci na poštách
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
26.07.2022
Mzda:
20 600 až 26 200 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Jiné výhody příspěvek na životní/penzijní připojištění
Náplň práce: aktivní nabídka a prodej produktů ČSOB, komunikace se zákazníky, analýza jejich potřeb, budování vztahů se zákazníky, odpovědnost za plnění obchodního plánu.
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti
Výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení,příspěvek na životní/penzijní připojištění
Kontakt: PO-PÁ 9.00 - 15.00 hod.
Osobní kontakt po telefonické domluvě.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66775052
Zaměstnavatel:
Česká pošta, s.p. (IČ: 47114983)
Kde budete pracovat:
Česká pošta, s.p.(Tachov)
Kontaktní údaje:
Tel.: 954 400 515,734 526 301
E-mail: strakosova.simona@cpost.cz

Prohlédnout dalších 496 nabídek práce na Tachovsku