Nabídka práce Montážní dělník/dělnice mechanických zařízení - Operátor/ka - Ovčáry na Kolínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ - OPERÁTOR/KA v lokalitě Ovčáry na Kolínsku přichází na pracovní trh ke dni 28.12.2023 firma - zaměstnavatel GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (26762391). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 25 400 Kč .

Pracovní pozice:
Montážní dělník/dělnice mechanických zařízení - Operátor/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
28.12.2023
Mzda:
25 400 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenky, dobré pracovní podmínky i kolektiv
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Formanová Jana, tel.: 724 604 636, Po - Pá 8 - 17 hod,
e-mail: jana.formanova@gefco.net,
osobně: Průmyslová zóna Ovčáry 525, Po - Pá 8 - 9 hod.

Požadavky:
Manuální zručnost s nářadím a přístroji, pečlivost, orientace na kvalitu a detaily.

Náplň práce:
Instalace na vozidlech dle předepsaných manuálů a standardů, mechanické a elektrické přípravné operace na vozidlech, kontrola vozidel a manipulace s vozidly, kontrola vozidel dle standardů.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, dovolená navíc, dobré pracovní podmínky i kolektiv.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné Manuální zručnost s nářadím a přístroji,pečlivost,orientace na kvalitu a detaily

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66776392
Zaměstnavatel:
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (26762391)
Kde budete pracovat:
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. - Průmyslová zóna Ovčáry
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 604 636
E-mail: jana.formanova@cevalogistics.com