Nabídka práce Vývojový technolog/technoložka - Dolní Újezd na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝVOJOVÝ TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA v lokalitě Dolní Újezd na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 06.06.2022 firma - zaměstnavatel TRUMF International s.r.o. (25353284). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vývojový technolog/technoložka
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Přerovsku)
Výroba a provoz (volná místa na Přerovsku)
Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.06.2022
Mzda:
30 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
V zahraničí možnost cestování do zahraničí
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění; profesní rozvoj
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
vyhledávání nových aromat a chuťových látek vhodných k použití do aplikací pro masný a konzervárenský průmysl, jejich hodnocení a testování, tvorba nových receptur kořenících a aromatických směsí pro potravinářský průmysl, samostatné řízení projektů, zpracování rešerší, zpráv a prezentací ze svěřených projektů, jednání s dodavateli o nových surovinách a možnostech použití v potravinářském průmyslu, spolupráce s dodavateli na vývoji aromat pro potravinářský průmysl.

Požadavky:
VŠ vzdělání, praxe v potravinářství - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@trumf.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 583 036 767 - Mgr. Adriana Hloušková

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné zkouška senzorických hodnotitelů
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na úrovni min. B1

Reference:
66778182
Zaměstnavatel:
TRUMF International s.r.o. (IČ: 25353284)
Kde budete pracovat:
TRUMF International s.r.o. - pracoviště Dolní Újezd
Kontaktní údaje:
Tel.: 583036767
E-mail: kariera@trumf.cz

Prohlédnout dalších 737 nabídek práce na Přerovsku