Nabídka práce Stavbyvedoucí - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel VYSSPA Sports Technology s.r.o. (27967638). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
45 000 až 60 000 Kč
Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., specialistu v oboru sportovního stavitelství, hledá vhodného kandidáta / tku na pozici Stavbyvedoucí.
Pokud máte zájem realizovat zajímavé projekty, přidejte se.
Životopis prosíme předem na e-mail: personalni@vysspa.cz

Vaše náplň práce:
- samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
- koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
- zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
- organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
- přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
- vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
- spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
- práce po celé ČR
Požadujeme:
- vzdělání stavebního zaměření výhodou
- minimální praxe na stejné, nebo obdobné pozici 2 roky
- samostatné řídící a organizační schopnosti
- znalost práce na PC (práce ve firemním systému)
- řidičský průkaz skupina B a ochota cestovat
- spolehlivost, logické uvažování
- samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
- dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příležitosti pro seberealizaci
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování, firemní akce, příspěvek na pojištění
- mobilní telefon, služební automobil
- mzda 45 000,- - 60 000,- Kč + motivační složka mzdy vyplývající z kvality odvedené práce
+ roční prémie vycházející z ekonomického výsledku provedených prací v možné výši až cca 100 - 300 000Kč
Po zapracování individuální domluva.

Nástup: ihned, nebo dle domluvy
Místo práce: po celé ČR

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66780014
Zaměstnavatel:
VYSSPA Sports Technology s.r.o. (27967638)
Kde budete pracovat:
VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň město
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@vysspa.cz