Nabídka práce Seřizovači - provozovna Swoboda CZ s.r.o. - pracoviště firmy

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI v lokalitě provozovna Swoboda CZ s.r.o. - pracoviště firmy přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Swoboda CZ s.r.o. (49448811). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Seřizovači
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie 13. a 14. mzda dle výsledků hospodaření firmy
Jiné výhody příspěvek na penz. připojištění, výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
Práce ve stabilní a prosperující společnosti, smluvní mzda, čisté a příjemné pracovní prostředí.

Pracovní náplň:
- zodpovědost za seřízení vstřikolisu stroje a kvalitu výrobků na svěřeném úseku
- operativní řešení provozních závad stroje
- pravidelná údržba strojů a zařízení
- zodpovědnost za dodržování stanovených bezpečnostních postupů

Požadujeme:
- vyučení v oboru mechanik-seřizovač nebo vyučení v jiném technickém oboru
- praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky podmínkou
- zdravotní způsobilost pro práci ve vícesměnném a nepřetržitém režimu
- zručnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED/DOHODOU.

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá: 8:00 - 15:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66783589
Zaměstnavatel:
Swoboda CZ s.r.o. (49448811)
Kde budete pracovat:
Swoboda CZ s.r.o. - pracoviště firmy
Kontaktní údaje:
Tel.: 567 584 467
E-mail: Katerina.Nesmerakova@swoboda.com

Další nabídka práce podle lokality