Nabídka práce Řidič/ka vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy - STŘÍDAČ - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA VNITROSTÁTNÍ A MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - STŘÍDAČ v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 01.07.2022 firma - zaměstnavatel Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o. (25483943). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Řidič/ka vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy - STŘÍDAČ
Odvětví:
Doprava (nabídky práce na Českolipsku)
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
01.07.2022
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Co Vás čeká:
- zázemí silné mezinárodní dopravní společnosti
- práce dle provozní potřeby dispečinku ve dvousměnném či jednosměnném režimu na vnitrostátních či přeshraničních přepravách (D, PL, B, NL)
- bydliště v České Lípě je pro Vás výhodou
Co potřebujeme od Vás:
- řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, karta k digitálnímu tachografu
- zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření
- praxi v mezinárodní kamionové dopravě alespoň 2 roky
- chuť k práci
Co můžete očekávat od nás:
- garantovaný příjem 40 000 Kč hrubého/měsíc + odměna za pracovní výkonnost až 2 000 Kč hrubého /měsíc + stravné 40,90 EUR/den (přeshraniční přepravy) resp. 158 Kč/den (vnitrostátní přepravy)
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- výplata každý měsíc včas na účtu
- moderní flotila vozidel se zajištěným pravidelným servisem, dispečink 24/7, spojení pomocí on-line aplikace
- dodržujeme nařízení ES č. 561/2006
- odborně Vás proškolíme na ekonomickou a defenzivní jízdu
- příspěvek na životní pojištění po roce trvání pracovního poměru
- poskytujeme firemní oblečení
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- co slíbíme, to dodržíme
První kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8:00-15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
66784555
Zaměstnavatel:
Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o. (IČ: 25483943)
Kde budete pracovat:
Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o. - Česká Lípa
Kontaktní údaje:
Tel.: 487 883 310, 736 758 133
E-mail: katerina.zourkova@cz.ewals.com

Prohlédnout dalších 312 nabídek práce na Českolipsku