Nabídka práce řidič nákladního auta - "C" - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTA - "C" v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Rovina stavební a.s. (45193096). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 200 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
řidič nákladního auta - "C"
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
160 až 200 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Hulín - dle zakázek v rámci ČR
- Náplň práce: řízení nákladních automobilů nad 1,5 tuny
- Požadavky: podmínkou ŘP sk.C + profesní průkaz + psychotesty
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (paní Lieblová, tel: 602 777 115), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personal@rovinagroup.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Jiné psychotesty

Reference:
66784582
Zaměstnavatel:
Rovina stavební a.s. (45193096)
Kde budete pracovat:
Rovina stavební a.s
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 777 115
E-mail: personal@rovinagroup.cz